U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Kantoor Brugge

Dieter Lampo (BIV: 507.518)

  • vastgoedmakelaar verkoop en verhuur
  • bestuurder
dieter@futurimmo.be 0496 23 56 06

Bram Jonckheere (BIV: 507.674)

  • vastgoedmakelaar verkoop en verhuur
  • bestuurder
bram@futurimmo.be 0473 72 33 80

Kantoor Roeselare - Rumbeke

Sarah Vanneste (BIV: 515.331)

  • stagiair vastgoedmakelaar verkoop en verhuur
sarah@futurimmo.be 0472 61 30 11

Frederik Sanders (BIV: 512.304)

  • vastgoedmakelaar verkoop en verhuur
frederik@futurimmo.be 0472 81 51 16

Kantoor Brugge

Torhoutse Steenweg 207 bus 00.02
8200 Sint-Andries
0470 50 50 50
brugge@futurimmo.be
 

Kantoor Roeselare - Rumbeke

Sint-Petrus en Paulusstraat 17 bus 1
8800 Rumbeke
0470 051 000
roeselare@futurimmo.be